מעודכן ליום 12.3.2018

 

חברי הועדות :

ועדת ביקורת:

תא"ל אריאל פלג, אל"ם ישראל אפשטיין, אל"ם גדי מאירי, סא"ל אורי מנשהאוף, סא"ל מורד יוסי, סא"ל רו"ח אסף שרעבי.

ועדת כספים:

אל"מ רוני פרידמן, אל"ם פרג' מאיר, אל"ם דוכן יגאל, אל"ם שביט ירון, רס"ן מאיר גרשוני, משקיף סא"ל עו"ד צביקה אבנון.

ועדת חינוך:

הגב' נחמה בריל, תא"ל היימן אריאל, אל"ם הרב משה הגר, אל"ם הרב אליעזר שנוולד, אל"ם טרן גדעון, אל"ם דן סבוראי, סא"ל גונן רייכר, דבורי בורגר, נילי פיצון, אל"ם שאול נגר

ועדת תכנים:

אלוף אודי שני יו"ר, תא"ל יום טוב תמיר, תא"ל יצחק רבין, אל"ם בני מיכלסון, סא"ל דוד כספי, סא"ל עברי ורבין.

ועדת משנה מורשת:

אלוף גרשון הכהן, אל"ם בני מיכלסון, תא"ל אורי אגמון, תא"ל אריה טסלר, תא"ל אבי אשכנזי, אל"ם ירון שביט, אל"ם מיקי זיו, אל"ם זאב שרוני, סא"ל נמרוד בן ארי.

ועדת משנה חדשנות:

אלוף דן ביטון, אלוף שי אביטל, תא"ל שמוליק אולנסקי, אל"ם מוטי כידור, סא"ל אורן בן ארי.

ועדת היגוי מרכז המידע:

פרופסור אסא כשר יו"ר, אלוף גרשון הכהן, תא"ל דוביק טל, תא"ל מאיר פינקל, אל"ם היכל יעקב, אל"ם אברהם מדליה, אל"ם בני מיכלסון, סא"ל עודד מגידו, סא"ל מיכאל מס, אליעזר אבני

ועדת הנצחה:

אלוף יפתח רון-טל יו"ר, פרופסור אסא כשר, הגב' אתי בן שהם, יוסקה לוטנברג, אל"ם ישראל אפשטיין, אל"ם מיקי בר, סא"ל אורלי כהן גפן, סא"ל דוד גלעם, עו"ד דב גלבוע, דבורי בורגר, סא"ל חן אליקו, סא"ל יעל אשל, אליעזר אבני.

ועדת גיוס:

תא"ל שמוליק אולנסקי, אל"ם אמיר אבשטיין, אל"ם סונגו דוד, אל"ם עומר מורן , סא"ל עמית טסלר, סא"ל דלית כצנלסון, רס"ן יואב צור, רנ"ג יוסי שני, סא"ל אורן בן ארי, מר שבתאי דותן, אל"ם רוני תדהר, רס"ן ערן שכטמן, הגב' נילי פיצ'ון, סא"ל עברי ורבין, רע"ן נפגעים.

ועדת פיתוח וטכנולוגיה:

תא"ל דידי בן-יואש יו"ר, אל"ם ישעיה טל, אל"ם צחי שגב.

ועדת בינוי:

אל"ם גדעון בר-און יו"ר, אל"ם אבי פרסטנפלד, סא"ל אלי אהרונסון, סא"ל אלי ארמון, סא"ל מתניה חן-ציון, סא"ל מנדלר אבי, רס"ן פרץ טיקטין, מהנדס ד"ר גלר אריה.

ועדת ביטאון:

אל"ם רונן איציק  יו"ר, אל"ם שאול נגר, אל"ם בני מיכלסון, סא"ל עודד מגידו, סא"ל דוד כספי, סא"ל מיכאל מס, רס"ן אור ארבל, אליעזר אבני.

ועדת אד- הוק יום הזיכרון :

תא"ל חנן ברנשטיין , סא"ל שלומי דרור , קצין אג"ם מקשנ"ר , רע"ן נפגעים מקשנ"ר, ארז כספי , אל"ם זאב שרוני.

ועדת טנקים מספרים:

תא"ל יום טוב תמיר יו"ר, תא"ל חנן ברנשטיין, אליעזר אבני.

ועדת הרק"ם

תא"ל אריה טסלר יו"ר, תא"ל חנן ברנשטיין, סא"ל עו"ד צביקה אבנון, סא"ל שלומי דרור, סא"ל מיכאל מס, סא"ל אורי מנשהאוף, סא"ל שמוליק יחיא